Školení ČTÚ zaměřené na rušení televizního příjmu pásmem LTE

Ve dnech 9. a 26.2.2014 jsme se zúčastnili školení ČTÚ pro montážní firmy. Školení bylo zaměřeno na problematiku rušení televizního příjmu po spuštění LTE sítě v pásmu 800MHz.

V souvislosti se zahájením výstavby a provozu LTE sítí v pásmu 800 MHz se předpokládá možný vznik problémů s rušením televizního příjmu, a to v závislosti na přijímaném televizním kanálu a na uspořádání přijímajícího zařízení diváka. Český telekomunikační úřad proto připravuje sérii kroků jež pomohou snížit negativní dopady interferencí.

Podle předpokladu budou třeba úpravy či opravy přijímacích anténních systémů DVB-T po předchozím rozhodnutí ČTÚ a v souvislosti s metodickým pokynem pouze kvalifikovaných servisních firem, které disponují potřebnou měřící technikou, umožňující měření parametrů signálu DVB-T a úrovní signálů LTE.

ČTÚ s touto souvislostí provedlo odborné proškolení k dané problematice elektromagnetické interference mezi systémy LTE a DVB-T, včetně informací a způsobu odstraňování závad.

Tímto jsme se stali montážní firmou, jež je oficiálně oprávněna provádět opravy a úpravy systému digitálního příjmu v souvistosti spuštění pásma LTE.

Více o problematice rušení naleznete na www.gsmpokryti.cz

Nový web www.gsmpokryti.cz zaměřený na pásma mobilních operátorů

Spustili jsme nový web www.gsmpokryti.cz zaměřený na GSM pokrytí v pásmech 2G (GSM), 3G (UMTS) a LTE (vysokorychlostní internet, 4G neboli turbointernet). Na stránkách se dozvíte více o problémech s nedostatečným signálem mobilních operátorů v budovách a možnostech posílení mobilního signálu v jednotlivých pásmech pomocí zesilovače GSM signálu (tzv. repeateru). Taktéž se dozvíte více o novém pásmu LTE a důvod proč dochází k rušení digitálního příjmu TV pásmem LTE.

Zveme Vás k návštěve webové prezentace na www.gsmpokryti.cz

Nový web - Sleep In Czech

V červnu 2014 jsme spustili novou webovou prezentaci Cestovní Agentury. Webová prezerntace SleepInCzech.cz umožnuje shlédnutí cen, ubytovacích kapacit, recenze a rezervaci přímo u majitele ubytovacího zařízení.

Ubytovat se můžete v českých městech jako jsou Brno, Praha, Olomouc, Karlovy Vary, Litoměřice, Ústí nad Labem, České Budějovice, Český Krumlov a další.

Na webu si vyberete z různých typů ubytování jako jsou hotely, penziony, hostely, B&B, chaty a chalupy.

Neopomentuli jsme ani turisty, jež plánují cestovat do zahraničí, na webové prezentaci naleznete i letenky a ubytování v zahraničí.

Do budoucna budeme pracovat na spoustě vylepšení jako jsou výhodné balíčky a rady pro turisty.

Těšíme se na Vaše dotazy a rádi Vás ubytujeme v některých z našich ubytování.


S pozdravem

SleepInCzech tým

www.sleepinczech.cz

Školení protipožární ucpávky

V říjnu roku 2013 prošli naši technici školením na protipožární ucpávky PROMASEAL.

Nyní jsme oprávněni používat tento materiál a posudky PAVUS v souladu s vyhláškou č. 246/2001 Sb.

Certifikáty o proběhlém školení můžete shlédnout v sekci "Certifikáty".

Školení §50 - el. zařízení

V dubrnu roku 2013 si naši technici obnovili certifikace na §50.

Touto certifikací jsme oprávněni k práci s elektrickými zařízeními, instalaci hromosvodu a projektování v oblasti elektroinstalací.

Certifikáty o proběhlém školení můžete shlédnout v sekci "Certifikáty".

IP kamery Messoa - partnerské školení

V únoru roku 2014 jsme se po obchodním a technickém školení stali zástupci firmy Proficomms v Praze. Certifikace opravňuje naší společnost HEJZICOM TECH s.r.o. montovat IP kamery společnosti Messoa.

Tímto jsme se stali úzce spjati s výhradním dovozcem IP kamer Messoa. Zajímavé pro tuto značku jsou:

- nízká chybovost

- Software zdarma jež umožňuje sledování až 32 kamer společnosti Messoa. Je tak možné instalovat na samostatný PC.

- vývojové centrum v Brně, které zastupuje výrobce Messoa

- dlouhodobá zkušenost výrobce s výrobou kamer a vývojem softwaru

- v nabídce jsou různé typy IP kamer a to vnitřní i venkovní, záznamové zařízení

- shlédnutí IP kamer přes webové rozhraní

- bezkonkurenční cena v oblasti IP kamer

- a spousta dalších výhod.

Certifikáty o proběhlém školení můžete shlédnout v sekci "Certifikáty".

Chata Lucie - 30 minut od Prahy

Pro Vaší dovolenou nabízíme ubytování na Chatě Lucie, jež leží pouhých 30 minut od Prahy a na rozmezí hory Říp. Během svého pobytu zajisté využijete saunu, venkovní grill, krb nebo další z moderních vybavení domu. Více informací o chatě Lucie.

WOC Las Vegas - 2-9.2.2013

Odborná exkurze LAS VEGAS, USA - Specializovaný veletrh WORLD OF CONCRETE

Ve spolupráci s kanceláří U.S. Commerce v Praze, centrum udržitelné výstavby s.r.o. a ESO travel organizujeme exkurzi na veletrh pořádaný ve městě casín LAS VEGAS, USA.

Školení na systém INIM

V září 2012 jsme se zúčastnili školení na chytrý zabezpečovací a dohledový systém INIM v dostupné cenové relaci. Zabezpečovací systém zahrnujeme do naší nabídky:

Nový web

V říjnu 2012 spouštíme nový web www.HejziComTech.cz s příjemným uživatelským vzhledem. Naší společnost naleznete taktéž pod doménou www.hctech.cz. Doufáme, že se Vám bude líbit. Připravujeme obnovu i dalších webových stránek naší společnosti.

Strana 1 z 2

Kontakty

pondělí až pátek 9:00-18:00

Tel.: 773 74 90 90
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Vítejte

Vítáme Vás na nové webové prezentaci společnosti HEJZICOM TECH s.r.o. Jsme rádi, že jste zabrouzdali na náš web a doufáme, že si vyberete z naší bohaté škály služeb. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení a vzdělání

HEJZICOM TECH s.r.o. pracuje na neustálém vzdělávání v oboru. Účastníme se pravidelných školení v oblastech našich služeb.

top