Pokrytí signálem 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE)

HEJZICOM TECH s.r.o. – jsme rize česká firma čerpající z dlouholetých zkušeností v oboru telekomunikací. Jsme vděčni za naše zkušenosti, které jsou odrazem naší rozrůstající firmy a zvýšením množství kvality, zkušeností a služeb. Snažíme se zohlednit nynější stoupající trend vývoje technologií a implementovat tyto technologie u zákazníků.

Zaměřujeme se na zvýšení pokrytí signálu mobilních operátorů v pásmu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE nebo též Turbo internet). V některých oblastech mají mobilní operátoři pouze slabý nebo zanedbatelný signál a jen stěží je možné se dovolat. Naše společnost provádí montáž zařízení pro posílení signálu od primární antény po vhodný zesilovač signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE nebo též Turbo internet). Vybíráme pouze komponenty (antény, zesilovače signálu neboli repeatery, kabely a konektory) se kterými máme dlouholeté zkušenosti u zákazníků.

Naše zkušenosti v oblasti telekomunikačního zařízení jsme získali díky dlouholeté spolupráci s jedním z čelních mobilních operátorů na českém trhu. Zesilovače signálu v pásmech 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE nebo též Turbo internet) využívají nejen drobní zákazníci v oblastech s mizivým pokrytí ale i velké podniky, které umístili svou činnost do hal nebo moderních komerčních budov.

Se stoupajícím trendem a rozšířejícími službami mobilních operátorů na českém trhu se objevují i oblasti s nedostatečním mobilním signálem, nebo naopak rušením novějším pásmem a proto se naše firma zaměřila na poskytování služeb v oblasti telekomunikací. Nejedná se však o jediné aktivity naší firmy, které nabízíme. Mezi naše aktivity patří i služby v oblasti síťování, vykrytí budov wifi internetem v jednom místě nebo prostřednictvím tzv. hot spotů, televizního a satelitního signálu, silnoproudu a mnoho dalších.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na 773 74 90 90 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Více informací o posílení signálu GSM na www.gsmpokryti.cz

Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - primární anténa  Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - primární anténa  Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - primární anténa
 Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - primární anténa  Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - primární anténa na trojnožce  Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - primární anténa
Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - primární anténa v barvě budovy Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - zabudování kabelu do zdi  Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - vnitřní anténa na podhledu
Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - anténa zařízení schované v podhledu Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - zesilovač signálu GSM Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - zesilovač GSM signálu
Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - repeater pro posílení mobilního signálu Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - repeater (zesilovač) mobilního signálu Rozšíření signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE) - bezdrátový zesilovač Coiler

pondělí až pátek 9:00-18:00

Tel.: 773 74 90 90

Vítejte

Vítáme Vás na nové webové prezentaci společnosti HEJZICOM TECH s.r.o. Jsme rádi, že jste zabrouzdali na náš web a doufáme, že si vyberete z naší bohaté škály služeb. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení a vzdělání

HEJZICOM TECH s.r.o. pracuje na neustálém vzdělávání v oboru. Účastníme se pravidelných školení v oblastech našich služeb.